more_horiz
Wiadomości

Sebastian Szymański blisko Feyenoordu. Polak opuści Dynamo Moskwa

Ostatnia aktualizacja: 19.07.2022 09:55
Sebastian Szymański wkrótce ma zostać piłkarzem Feyenoordu Rotterdam - informuje "FootballScout". Już od początku wojny na Ukrainie mówiło się o odejściu Polaka z Dynama Moskwa.
Sebastian Szymański podczas meczu reprezentacji Polski. Zawodnik wkrótce ma opuścić Dynamo Moskwa i dołączyć do jednego z czołowych klubów w Europie
Sebastian Szymański podczas meczu reprezentacji Polski. Zawodnik wkrótce ma opuścić Dynamo Moskwa i dołączyć do jednego z czołowych klubów w EuropieFoto: Shutterstock.com/Mikolaj Barbanell

Szymański już wcześniej podjął decyzję, że chce opuścić klub z ligi rosyjskiej. Obecnie zawodnik trenuje w stolicy Polski z Legią Warszawa, jednak nie dołączy do byłego zespołu, gdyż sam piłkarz i jego agent celują w jeden z czołowych klubów Europy.

Media informowały o tym, że Sebastian Szymański może trafić do Herthy Berlin lub Sewilli. Z kolei Mariusz Piekarski mówił nawet o przenosinach do angielskiej Premier League.

Sebastian Szymański zostanie piłkarzem Feyenoordu Rotterdam

"FootballScout" donosi, że Szymański trafi do holenderskiej Eredivisie, gdzie zasili szeregi 15-krotnego mistrza kraju Feyenoordu Rotterdam. Tamtejsze media mówią, że obecnie trwają zaawansowane rozmowy przedstawicieli klubu z Dynamem Moskwa.

Informację tę potwierdził również Tomasz Włodarczyk z "Meczyki.pl". Jeszcze w tym tygodniu Polak ma przejść testy medyczne i podpisać kontrakt z nowym klubem. Sebastian Szymański dołączy do Feyenoordu na zasadzie wypożyczenia z opcją wykupu.

23-latek występował w zespole ze stolicy Rosji od 2019 roku. W tamtejszej lidze zaliczył 77 spotkań, w których zdobył osiem bramek i dołożył 15 asyst.


Czytaj także:

/Twitter/FootballScout/Meczyki.pl


Zobacz także

Zobacz także