more_horiz
Wiadomości

Ekstraklasa: Lechia Gdańsk bez trenera. Tomasz Kaczmarek zwolniony!

Ostatnia aktualizacja: 01.09.2022 07:04
W zaległym meczu piłkarskiej Ekstraklasy Lechia Gdańsk przegrała u siebie z Lechem Poznań 0:3. Po spotkaniu władze klubu podjęły decyzję o zakończeniu współpracy z trenerem Tomaszem Kaczmarkiem. 
Tomasz Kaczmarek nie jest już trenerem Lechii Gdańsk
Tomasz Kaczmarek nie jest już trenerem Lechii GdańskFoto: PAP/Adam Warżawa

Jego obowiązki przejmie II trener Maciej Kalkowski, który będzie odpowiedzialny za przygotowanie drużyny do sobotniego meczu z Wartą Poznań. Wraz z Tomaszem Kaczmarkiem pracę w Lechii Gdańsk kończy jeden z asystentów - Emanuel Ribeiro.

Ekstraklasa. Tomasz Kaczmarek nie jest już trenerem Lechii Gdańsk

Tomasz Kaczmarek prowadził Lechię od 1 września 2021 roku. W ubiegłym sezonie zajął z drużyną IV miejsce w rozgrywkach Ekstraklasy. W tym sezonie, po 6 rozegranych przez Lechię Gdańsk meczach ligowych, klub zajmuje ostatnie miejsce w tabeli z 3 punktami na koncie.

- Bycie trenerem Lechii Gdańsk było dla mnie zaszczytem. Dziękuję moim zawodnikom i wszystkim współpracownikom za wspólny czas i wspólną pracę. Drużynie i całemu klubowi życzę powrotu na zwycięską ścieżkę. Chciałbym bardzo podziękować kibicom za miłe przyjęcie i wsparcie do samego końca - powiedział Tomasz Kaczmarek.


Posłuchaj
00:28 Tomasz Kaczmarek po meczu z Lechem..mp3 Tomasz Kaczmarek, były już trener Lechii Gdańsk po meczu z Lechem (IAR)

 

Czytaj także:

red/Lechia.pl


Zobacz także

Zobacz także