Wzrost popularności kredytów zaciąganych przez internet. Ekspert: to dodatkowa pokusa
- Korzystanie z kredytu przez internet jest bardzo proste. To jest też dla nas bardzo duża pokusa, żeby się zadłużać pochopnie - powiedziała w Polskim Radiu 24 Urszula Wysocka, ekspert ds. bankowości z Wyższej Szkoły Bankowej, komentując wzrost popularności kredytów online.
2020-12-28, 15:07
Tematem audycji był wpływ pandemii koronawirusa na rynek kredytowy w Polsce.
Powiązany Artykuł

"Czeka nas trudny czas na rynku pracy". Ekonomiści prognozują, jaki będzie nadchodzący rok
Podczas rozmowy Urszula Wysocka oceniła aktualną kondycję rynku. - Bieżący rok spowolnił rynek kredytowy. Żyjemy w bardzo niepewnym czasie, niepewnym co do naszych przyszłych dochodów - wskazała. - Od dawna nie mieliśmy tak wielu obaw co do tego, czy w ogóle będziemy mieli stałe dochody - dodała.
Posłuchaj
- Polacy biorą w tej chwili kredyty na wydatki na najpotrzebniejsze rzeczy, bierzemy małe kredyty ratalne - wskazała.
Zwracając uwagę na ekonomiczną niepewność oraz łatwość uzyskania szybkiego kredytu, ekspert zaapelowała o ostrożność i drobiazgową analizę każdej oferty. - Zadajmy sobie pytanie, czy na pewno teraz jest to dla nas absolutnie potrzebne i pilne - powiedziała.
REKLAMA
Więcej w nagraniu.
***
Audycja: "Temat Dnia/Gość PR24"
Prowadzący: Antoni Trzmiel
Gość: Urszula Wysocka (ekspert ds. bankowości, WSB)
Data emisji: 28.12.2020
Godzina emisji: 14.33
kb/PR24
REKLAMA
REKLAMA