X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Wojciech Buczak (PiS): Rzeszów dobrze się rozwija, to najlepsze miejsce do życia

Ostatnia aktualizacja: 08.10.2019 12:00
- Wielu ludziom żyje się tu spokojnie, bez stresu. Bardzo to sobie cenię. Rzeszów to najlepsze miejsce do życia - przekonywał w Polskim Radiu 24 Wojciech Buczak, poseł PiS z Podkarpacia.
Audio
  • 08.10.2019 Gość PR24: Wojciech Buczak, poseł PiS.
nz Wojciech Buczak z Jarosławem Kaczyńskim, prezesem Prawa i Sprawiedliwości
n/z Wojciech Buczak z Jarosławem Kaczyńskim, prezesem Prawa i SprawiedliwościFoto: Facebook/Wojciech Buczek

Wojciech Buczak to poseł na Sejm VIII kadencji. Ukończył studia na Politechnice Rzeszowskiej. W tym samym roku podjął zatrudnienie w biurze konstrukcyjnym Wytwórni Sprzętu Komunikacyjnego „PZL-Rzeszów”, a także wstąpił do „Solidarności”. Po wprowadzeniu stanu wojennego współpracował z podziemiem, zajmował się m.in. dystrybucją wydawnictw drugiego obiegu. Od 1989 jest etatowym działaczem związkowym, od 1992 był wiceprzewodniczącym, a w 1998 objął stanowisko przewodniczącego zarządu Regionu Rzeszów NSZZ „S”.

W 2015 wystartował w wyborach parlamentarnych do Sejmu z listy PiS w okręgu rzeszowskim. Otrzymał 18 202 głosy, uzyskując tym samym mandat posła na Sejm VIII kadencji. W wyborach samorządowych w 2018 był kandydatem Prawa i Sprawiedliwości na prezydenta Rzeszowa, zajmując 2. miejsce z wynikiem 28,86 proc. głosów (nie doszło do II tury).

Podkarpacie rozwija się dynamicznie

Podczas rozmowy w Polskim Radiu 24 Wojciech Buczak podsumował to, co dobrego zmieniło się w minionych latach na Podkarpaciu. Zachwalał zalety życia w Rzeszowa, stolicy regionu.

- Rzeszów się dobrze rozwija. Lotnisko, strefa przemysłowa - to powoduje, że dynamicznie rozwija się całe Podkarpacie. Rzeszów ma najwięcej mieszkańców. Tu są ważne instytucje, to może powodować lekką zazdrość. Trzeba zrozumieć, że taka jest kolej rzeczy - przekonywał poseł PiS. - Wielu ludziom żyje się tu spokojnie, bez stresu. Bardzo to sobie cenię: Rzeszów, to najlepsze miejsce do życia - dodał. 

[PRZECZYTAJ TAKŻE] >>> Prezydent i premier na czele rankingu zaufania. Na drugim biegunie liderzy Konfederacji i KO 

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy.

PR24/tb

* * *

Prowadzący: Adrian Klarenbach

Gość: Wojciech Buczak (poseł PiS)

Data emisji: 08.10.2019

Godzina emisji: 11:20

Czytaj także

Z. Gawlik: Rzeszów jest jednym z najlepiej rozwijających się miast w Polsce

Ostatnia aktualizacja: 07.10.2019 18:27
- Cieszę się, że jest szansa na to, żeby w Rzeszowie mógł powstawać cały silnik do samolotów F-16 - mówił w Polskim Radiu 24 Zdzisław Gawlik z PO.
rozwiń zwiń