X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Joński o spocie Hołowni: granie katastrofą smoleńską jest najgorszym rozpoczęciem kampanii

Ostatnia aktualizacja: 06.02.2020 10:04
- Apeluję do Szymona Hołowni, żeby wycofał ten spot i po prostu przeprosił. Granie tragedią smoleńską to najgorszy sposób rozpoczynania kampanii - powiedział w Polskim Radiu 24 Dariusz Joński z Koalicji Obywatelskiej. Gościem audycji był również Krzysztof Ciecióra z Porozumienia.
Audio
  • Politycy o nowym spocie Szymona Hołowni (Dwie strony/PR24)
Szymon Hołownia
Szymon Hołownia Foto: PAP/Leszek Szymański

Szymon Hołownia w środę zaprezentował film inaugurujący kampanię prezydencką. W spocie m.in. padają słowa: "Będziemy walczyć o każde drzewo. Nie tylko o jedno". W tym czasie na filmie pokazana jest brzoza, a następnie przelatujący papierowy samolocik. Można to odczytać jako aluzję do katastrofy smoleńskiej.

Dariusz Joński ocenił, że Szymon Hołownia chciał na początku kampanii zwrócić na siebie uwagę. - Zrobił to jednak w bardzo kiepskim stylu. Po dziesięciu latach od tragedii smoleńskiej żaden polityk, a już na pewno kandydat na prezydenta, nie powinien grać tą katastrofą - stwierdził Dariusz Joński.

Czytaj więcej
Projekt bez tytułu 1200.jpg
"Pogłębiasz podziały", "wybitny cynizm". Politycy różnych ugrupowań krytykują Hołownię

>>>[CZYTAJ RÓWNIEŻ] Hołownia kpi z katastrofy smoleńskiej. Sobolewski: czuć rękę Tuska

Podkreślił on także, że sceptycznie podchodzi do kandydatów, którzy nagle pojawiają się w polityce i od razu zaczynają swoją karierę od kampanii prezydenckiej. - Każdy powinien wcześniej przejść jakiś szczebel, żeby wiedzieć, co można, a czego nie można, bo później wychodzą takie gafy. On nie rozumie, że granie katastrofą smoleńską jest najgorszym z możliwych sposobów rozpoczynania kampanii. Apeluję do niego, żeby wycofał ten spot i po prostu przeprosił - powiedział Dariusz Joński.

"Krytyka Hołowni od lewa do prawa"

Krzysztof Ciecióra zauważył zaś, że Szymon Hołownia przejmuje część retoryki, którą przyjmował wcześniej Paweł Kukiz. - Mówi o walce z partiokracją i próbie zjednoczenia narodu - podkreślił polityk Porozumienia.

Gość PR24 podkreślił również, że szefem kampanii Szymona Hołowni został Jacek Cichocki, który kiedyś był bardzo blisko związany z Donaldem Tuskiem. - To się bardzo szybko zdemaskowało. Doszedł do tego jeszcze ten nieszczęsny spot, który został skrytykowany od lewej do prawej strony. To pokazuje, że ta kampania prezydencka będzie bardzo napięta i każdy drobny błąd będzie wykorzystywany - powiedział Krzysztof Ciecióra.

Zapraszamy do wysłuchania całej audycji.

***

Audycja: Dwie strony

Prowadzący: Stanisław Janecki

Goście: Krzysztof Ciecióra (Porozumienie), Dariusz Joński (Inicjatywa Polska)

Data emisji: 06.02.2020

Godzina emisji: 08.06

jp

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Hołownia kpi z katastrofy smoleńskiej. Sobolewski: czuć rękę Tuska

Ostatnia aktualizacja: 05.02.2020 23:50
- Będziemy walczyć o każde drzewo, nie tylko o jedno - przekonuje Szymon Hołownia w spocie wyborczym. Kiedy padają te słowa, w tle ukazuje się brzoza oraz lecący w dół samolot z papieru. "Wreszcie pokazał Pan, że chamstwo to Pana drugie imię i nie różni się Pan niczym od »palikociarni«" - napisał na Twitterze przewodniczący Komitetu Wykonawczego PiS Krzysztof Sobolewski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Pogłębiasz podziały", "wybitny cynizm". Politycy różnych ugrupowań krytykują Hołownię

Ostatnia aktualizacja: 06.02.2020 07:51
Politycy wielu ugrupowań skrytykowali na Twitterze spot wyborczy kandydata na prezydenta Szymona Hołowni, w którym - jak oceniają - pojawiły się aluzje do katastrofy smoleńskiej. Hołownia zapewnia, że nie kpi z katastrofy, która była dla niego "wielkim osobistym wstrząsem".
rozwiń zwiń