more_horiz

Tomasz Zieliński: opozycja gra w orkiestrze Łukaszenki

Ostatnia aktualizacja: 04.10.2021 09:50
- Wydaje się, że część posłów opozycji gra w jednej orkiestrze z propagandą Łukaszenki - powiedział w Polskim Radiu 24 Tomasz Zieliński (PiS) komentując posiedzenie Sejmu na temat przedłużenia stanu wyjątkowego. Gościem audycji "Dwie strony" był także Jarosław Rzepa (PSL).

Posłowie odnieśli się do posiedzenia Sejmu, podczas którego zadecydowano o przedłużeniu stanu wyjątkowego na granicy z Białorusią. Głosowanie poprzedziło wystąpienie ministra spraw wewnętrznych Mariusza Kamińskiego i wypowiedzi posłów.

fgraNICA forum 1200 .jpg
Rzecznik Praw Dziecka: grupa migrantów z ośrodka w Michałowie domagała się transportu do Niemiec

- Jestem zniesmaczony tymi obrazkami, które widziałem w Sejmie - skomentował Jarosław Rzepa, poseł PSL. Dodał, że atmosfera podczas obrad była "bardzo gorąca".

Tomasz Zieliński powiedział, że był to "żenujący spektakl w wykonaniu części opozycji". - Niestety nie było żadnej merytorycznej dyskusji ze strony opozycji i merytorycznych pytań dotyczących wprowadzenia stanu wyjątkowego - podkreślił poseł PiS. Zaznaczył przy tym instrumentalne wykorzystywanie migrantów.

Czytaj także:

W audycji mowa była również o sytuacji na granicy z Białorusią oraz Polskim Ładzie.

Posłuchaj
22:01 PR24_mp3 2021_10_04-08-06-01.mp3 Tomasz Zieliński i Jarosław Rzepa o sejmowej debacie na temat sytuacji na granicy z Białorusią i przedłużeniu stanu wyjątkowego (Dwie strony/Polskie Radio 24) 

***

Audycja"Dwie strony" 

Prowadził: Mirosław Skowron

GośćTomasz Zieliński (PiS), Jarosław Rzepa (PSL)

Data emisji: 04.10.2021

Godz. emisji: 08.09

PR24/st

Zobacz także

Zobacz także