X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Gospodarka

Jaki powinien być "Pracodawca Jutra"? Wkrótce finał konkursu

Ostatnia aktualizacja: 24.09.2019 14:40
Firmy realizujące najlepsze inicjatywy dotyczące inwestowania w kapitał ludzki zostaną nagrodzone tytułem "Pracodawca Jutra". Finał V edycji konkursu odbędzie się 2 października w toruńskim Centrum Kulturalno-Kongresowym Jordanki.
Zdjęcie ilustracyjne.
Zdjęcie ilustracyjne.Foto: Glowimages

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości od wielu lat angażuje się w działania wspierające i animujące współpracę przedsiębiorców z systemem nauki i edukacji. Od dziesięciu we współpracy z Uniwersytetem Jagiellońskim prowadzi jeden z największych europejskich projektów badawczych w obszarze kompetencji, zatrudnienia i rynku pracy.

Dopasować ofertę edukacyjną do potrzeb przedsiębiorców

W czerwcu po raz piąty, po trzyletniej przerwie, został wznowiony konkurs Pracodawca Jutra, który ma promować dobre praktyki współpracy biznesu z edukacją. Wyróżnienie zostanie przyznane tym przedsiębiorcom, którzy przyczyniają się do poprawy oferty edukacyjnej, podnoszenia kwalifikacji pracowników poprzez zaangażowanie się we współpracę z instytucjami edukacyjnymi.

Pracodawca z wizją

- Pracodawca Jutra to konkurs dla pracodawców z wizją. Przedsiębiorcy, którzy dbają o rozwój swoich pracowników, budują kapitał ludzki w swoich firmach w tym roku mogli pokazać w jaki sposób to robią. Możliwości jest wiele – od organizacji staży, tworzenia klas patronackich poprzez organizowanie konkursów, wspieranie uczelni oraz inwestycje w ekosystem edukacji - wyjaśnia dyrektor Departamentu Kadr w Przedsiębiorstwach w PARP Edyta Sznajder.

https://polskieradio24.pl/42/259/Artykul/2325361,Badanie-pracodawcy-nieskutecznie-przyciagaja-kandydatow-Placa-to-nie-wszystko

Pracodawcy ubiegający się o nagrodę w konkursie musieli wykazać, że podejmowane przez nich działania mają charakter kompleksowy, zostały przygotowane w sposób przemyślany, zaś udział w nich faktycznie przyczynia się do zwiększenia wiedzy lub umiejętności pracowników albo przyszłych pracowników w określonym obszarze.

Zbliżyć biznes i edukację

2 października w Toruniu odbędzie się uroczysta gala wręczenia nagród w konkursie. O tytuł "Pracodawcy Jutra" walczy blisko 60 firm.

Galę wręczenia nagród poprzedzać będzie panel dyskusyjny na temat Jak zbliżyć biznes i edukację? Eksperci przyjrzą się temu czego potrzebują przedsiębiorcy i czego oczekują od nauki i administracji publicznej pod kątem rozwoju kadr w Polsce.

PARP, PolskieRadio 24, akg

Zobacz więcej na temat: PARP praca pracodawcy firma
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Badanie: pracodawcy nieskutecznie przyciągają kandydatów. Płaca to nie wszystko

Ostatnia aktualizacja: 15.06.2019 11:50
Sześciu na dziesięciu pracodawców mówi, że procesy rekrutacyjne kończy nie tak, jak chciałoby je zakończyć - wynika z badania przeprowadzonego przez Instytut Randstad.
rozwiń zwiń