X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Gospodarka

Poczta Polska: oferta pracy dla osób niepełnosprawnych

Ostatnia aktualizacja: 06.05.2019 12:33
Poczta Polska chce zatrudnić dodatkowych pracowników z orzeczoną niepełnosprawnością. Wszystko w ramach programu "Praca - Integracja" realizowanym wspólnie z Państwowym Funduszem Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.
Audio
  • O zatrudnianiu w Poczcie Polskiej osób z orzeczoną niepełnosprawnością mówią goście radiowej jedynki./Tomasz Matusiak, Naczelna Redakcja Gospodarcza Polskiego Radia/.
Poczta Polska chce zatrudnić dodatkowych pracowników z orzeczoną niepełnosprawnością.
Poczta Polska chce zatrudnić dodatkowych pracowników z orzeczoną niepełnosprawnością. Foto: Wikimedia Commons, Artem Yurchenko

Celem spółki jest pozyskanie nowych i kompetentnych pracowników spośród osób z niepełnosprawnościami i stworzenie zintegrowanego zespołu.

Poczta Polska chce zatrudniać 3 tys. osób niepełnosprawnych

Poczta Polska planuje zatrudnić ponad 3 tys. osób. Dzięki temu firma zwiększy wskaźnik zatrudnienia osób z orzeczoną niepełnosprawnością  do 6 proc.

− Aktualnie w spółce pracuje 1630 osób z orzeczoną niepełnosprawnością, co stanowi blisko 2 proc. załogi mówi Justyna Siwek - rzecznik prasowy Poczty Polskiej. 

Jak podkreśla, dla Poczty ważna jest aktywizacja osób niepełnosprawnych, tak aby mogły uczestniczyć w życiu lokalnych społeczności.

Największa liczba pracowników z orzeczoną niepełnosprawnością to listonosze i konsultanci obsługi klienta.

− Wspieramy osoby niepełnosprawne, wspólnie z Pocztą Polską realizujemy program "Praca - Integracja" mówi Marlena Maląg prezes Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Poczta Polska jest największym operatorem na krajowym rynku.  Spółka zatrudnia ponad 80 tys. osób. Ma ponad 7,5 tys. placówek, filii i agencji pocztowych w całej Polsce.

Tomasz Matusiak, jk

Zobacz więcej na temat: Poczta Polska Tomasz Matusiak
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak