X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Gospodarka

Doradztwo i usługi szkoleniowe w dobie pandemii. PARP ma ofertę dla firm

Ostatnia aktualizacja: 14.10.2020 11:00
Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości prowadzi nabór wniosków na wsparcie firm, które w trudnym czasie pandemii potrzebują usług szkoleniowych i doradczych. Przedsiębiorcy mogą się ubiegać o dofinansowanie w wysokości do 80 proc. wartości projektu, z którego chcą skorzystać.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: PhuShutter/shutterstock.com
Posłuchaj
02:18 PR1_AAC 2020_10_14-06-34-27(1).mp3 Doradztwo i usługi szkoleniowe w dobie pandemii. PARP ma ofertę dla firm (Tomasz Matusiak/PR1)

Urszula Golec z PARP mówi, że pomoc jest przeznaczona dla przedsiębiorców działających w konkretnych branżach, takich jak: usługi rozwojowe, chemia, motoryzacja i elektromobilność, telekomunikacja i cyberbezpieczeństwo, przemysł lotniczo-kosmiczny, przemysł komunikacji marketingowej, informatyka, żywność wysokiej jakości, sektor finansowy, opieka zdrowotna, pomoc społeczna oraz gospodarka wodno-ściekowa.

mid-20a09273.jpg
Prezes PFR: w kryzysie liczy się szybkie zarządzanie i wzmacnianie fundamentów gospodarki

Celem projektu jest likwidacja negatywnych skutków pandemii COVID-19, która pogorszyła sytuację firm. Przedsiębiorca będzie musiał dopłacić maksymalnie 20 procent wartości danej usługi.

Ważne wsparcie w trudnym momencie

- Propozycja PARP-u jest dobrym rozwiązaniem dla firm i bardzo dziś potrzebnym - uważa Łukasz Kozłowski, główny ekonomista Federacji Przedsiębiorców Polskich. Wskazuje, że program w dużym stopniu uwzględnia obecne wyzwania dla firm, jak np. efektywna organizacja pracy zdalnej czy wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych. Ekspert przypomina, że działanie PARP-u finansowane jest ze środków unijnych Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

Mikro, małe i średnie firmy zainteresowanie pozyskaniem środków na sfinansowanie usług rozwojowych mają czas na złożenie wniosku do 30 listopada.

PolskieRadio24.pl, Program 1 Polskiego Radia, Tomasz Matusiak, md

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

GUS podał zaskakujące dane o liczbie nowych firm. Sprawdź, ile ich było we wrześniu

Ostatnia aktualizacja: 09.10.2020 13:00
Liczba nowo zarejestrowanych podmiotów gospodarczych wpisanych do rejestru REGON we wrześniu 2020 roku wzrosła o 18,9 proc. w porównaniu do sierpnia tego roku - podał w piątek GUS. Do rejestru we wrześniu wpisanych było łącznie ponad 4,6 mln różnego typu firm.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Prezes PFR: w kryzysie liczy się szybkie zarządzanie i wzmacnianie fundamentów gospodarki

Ostatnia aktualizacja: 09.10.2020 17:45
- W trakcie trwania kryzysu ważne jest m.in. szybkie zarządzanie i wzmacnianie fundamentów gospodarki, aby mieć szansę na kontynuowanie rozwoju - mówił prezes Polskiego Funduszu Rozwoju Paweł Borys podczas panelu w trakcie Kongresu Polska Wielki Projekt.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jak firmy w Polsce odczuwają skutki pandemii? Znamy wyniki nowego badania

Ostatnia aktualizacja: 12.10.2020 14:47
Ponad połowa przedstawicieli biznesu w Polsce jest zaniepokojona tegorocznymi wynikami swoich firm, a 68 proc. uważa, że skutki pandemii są dotkliwe dla przedsiębiorstw - wynika z badania Kantar Global Business Compass.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jerzy Kwieciński: z drugim lockdownem raczej nie będziemy mieli do czynienia

Ostatnia aktualizacja: 13.10.2020 09:20
- Obecna sytuacja może nie być jednorazowa. Nawet jeżeli sobie poradzimy z koronawirusem, nie możemy wykluczyć, że za kilka lat pojawią się kolejne pandemie. Firmy muszą być przygotowane do takiej sytuacji - wskazywał w Polskim Radiu 24 prezes PGNiG Jerzy Kwieciński.
rozwiń zwiń