X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Gospodarka

Sądecki Bartnik nagrodzony godłem Teraz Polska

Ostatnia aktualizacja: 09.06.2019 11:11
Jednym z laureatów tegorocznego XXIX konkursu Teraz Polska zostało Gospodarstwo Pasieczne Sądecki Bartnik za miód z produktami pszczelimi Bee Complex.
Miód który połączył produkty pszczele w jedną całość, czyli w jednym słoiku jest wszystko co najlepsze z ula  miód, mleczko pszczele, propolis.
Miód który połączył produkty pszczele w jedną całość, czyli w jednym słoiku jest wszystko co najlepsze z ula – miód, mleczko pszczele, propolis.Foto: shutterstock, showcake

To już trzecia nagroda przyznana gospodarstwu przez kapitułę tego konkursu. 

Jak mówi w radiowej Jedynce Tomasz Król z Sądeckiego Bartnika godło Teraz Polska przyznane zostało jego gospodarstwu po raz pierwszy za miód spadziowy, a po raz drugi – za usługę.

Jak wyjaśnia, nagrodzono w ten sposób kompleksowość jego oferty – czyli skansen, muzeum i restaurację.

− A w tym roku nagrodzono nas za innowacje – czyli produkt, który połączył produkty pszczele w jedną całość, czyli w jednym słoiku jest wszystko co najlepsze z ula – miód, mleczko pszczele, propolis – wyjaśnia gość Jedynki.

Aleksandra Tycner, jk

Zobacz więcej na temat: rolnictwo Teraz Polska miód
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak