X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
Gospodarka

Outsourcing

Ostatnia aktualizacja: 26.04.2014 13:40
Outsourcing jest stałym zlecaniem na zewnątrz firmy, wykonywania pewnych funkcji bądź procesów danego przedsiębiorstwa, mówi Wiktor Doktór, Prezes Fundacji Pro Progressio.
Audio
  • Czym jest outsourcing i dlaczego opłaca się firmom, mówi Wiktor Doktór - Prezes Fundacji Pro Progressio./Dominik Olędzki, Naczelna Redakcja Gospodarcza PR SA./.
Wiktor Doktór - Prezes Fundacji Pro Progressio.
Wiktor Doktór - Prezes Fundacji Pro Progressio.Foto: Polskie Radio

Do outsourcingu zalicza się cały szereg usług finansowo-księgowych, obsługę klienta, windykacje, zarządzanie flotami samochodowymi czy budynkami – czyli całą gama usług, które można wykonać poza siedzibą firmy. – Outsourcingowi mogą i powinny podlegać te wszystkie procesy, które nie stanowią głównej działalności przedsiębiorstwa – zaznacza ekspert.

– Outsourcing w Polsce i na świecie staje się coraz bardziej popularny, ponieważ obniża koszty działalności przedsiębiorstwa, a także podnosi jakość wykonywanej pracy i sprawia, że jesteśmy w stanie lepiej zarządzać własną firmą – przekonuje Wiktor Doktór.

– Istnieją przypadki, pokazujące, że można obniżyć wydatki prowadzenia działalności nawet o kilkadziesiąt procent – korzystając z outsourcingu  - zaznacza ekspert.

– Jeśli weźmiemy pod uwagę obecność w Polsce międzynarodowych firm świadczących usługi outsourcingowe, to  nasz kraj jest zdecydowanym liderem na rynku europejskim - podkreśla Prezes Fundacji Pro Progressio.

Dominik Olędzki

 

''

Zobacz więcej na temat: firma outsourcing praca
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak