X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

"Jeśli Joe Biden zniesie sankcje, Europa może stać się zakładnikiem Rosji". Maria Koc o Nord Streamie 2

Ostatnia aktualizacja: 02.02.2021 18:26
- Docierają do nas bardzo niepokojące informacje: że administracja Joe Bidena chce się wycofać z sankcji, jakie zostały nałożone na firmy, które budują Nord Stream 2. Jeżeli sankcje zostaną zniesione, ten projekt zostanie zrealizowany, a Rosja zyska potężne narzędzie nacisku na kraje europejskie - powiedziała w Polskim Radiu 24 senator Prawa i Sprawiedliwości Maria Koc.
Maria Koc
Maria KocFoto: PR24/MS

Kraje Zachodu solidarnie potępiają Władimira Putina za zatrzymanie opozycjonisty Aleksieja Nawalnego. Zdaniem rozmówczyni PR24 są to jednak tylko deklaracje. 

Rosja USA free 1200.jpg
Stosunki amerykańsko-rosyjskie. Ekspert: Bidenowi nie zależy, żeby wpływać na decyzje Putina

- Zachodni przywódcy często bardzo ostro wypowiadają się w stosunku do Władimira Putina, do putinowskiej Rosji. Natomiast jeśli chodzi o czyny, to brakuje konsekwencji i zaangażowania. Zobaczymy, jaki będzie wyrok w sprawie Aleksieja Nawalnego. Czy państwa zachodnie podejmą jednak jakieś działania? Czy będą dalej tylko nawoływać, żeby wypuścić opozycjonistę? - podkreśliła Maria Koc. 

Czytaj także:

Zaznaczyła również, że nowy prezydent Stanów Zjednoczonych najprawdopodobniej będzie prowadził łagodniejszą politykę wobec Rosji. - Docierają do nas bardzo niepokojące informacje: że administracja Joe Bidena chce się wycofać z sankcji, jakie zostały nałożone na firmy, które budują Nord Stream 2 - powiedziała senator. 


Posłuchaj
12:11 _PR24_AAC 2021_02_02-17-36-43.mp3 Maria Koc o reakcji Zachodu na działania Rosji (Rozmowa PR24)

 

Dodała, że "Joe Biden jako kandydat mówił, że będzie prowadził stanowczą politykę wobec Rosji". - Teraz jako prezydent mówi co innego. Jeżeli taka będzie jego prezydentura, będziemy zawiedzeni. Blokada Nord Streamu 2 to nasz żywotny interes. Europa może stać się zakładnikiem Rosji - stwierdziła polityk. 

- Jeżeli sankcje zostaną zniesione przez Bidena, dojdzie do realizacji Nord Streamu 2. To byłoby bardzo niedobre dla Europy. Rosja będzie mogła łatwo wywierać presję, zyska potężne narzędzie nacisku na kraje europejskie. Ale to narzędzie w ręce Rosji wkładają Niemcy - podkreśliła Maria Koc. 

Według niej "Niemcy łamią solidarność europejską, ale mają usta pełne frazesów". 

Więcej w nagraniu.

***

Audycja: "Rozmowa PR24"
Prowadzący: 
Adrian Klarenbach
Gość: 
Maria Koc (PiS)
Data emisji: 
2.02.2021
Godzina emisji: 17.35

bartos

Czytaj także

Nowa administracja w USA chce rozmów z Niemcami o Nord Stream 2

Ostatnia aktualizacja: 02.02.2021 09:11
Administracja nowo wybranego prezydenta Stanów Zjednoczonych ma być gotowa do negocjacji z Niemcami w sprawie przyszłości gazociągu Nord Stream 2. Według dziennika "Handelsblatt", Berlin póki co miał wyrazić gotowość do ustępstw w kwestii realizowanej inwestycji. 
rozwiń zwiń