more_horiz
Wiadomości

Lewandowski zdecyduje się na radykalny krok? "Bild": Barcelona podjęła decyzję ws. transferu Polaka

Ostatnia aktualizacja: 02.07.2022 10:36
Jak przekazał niemiecki "Bild" FC Barcelona nie zamierza składać kolejnej (czwartej) oferty ws. Roberta Lewandowskiego. Wciąż nie wiadomo, czy kapitan reprezentacji Polski opuści Bayern Monachium.
Robert Lewandowski występuje w Bayernie Monachium od 2014 roku
Robert Lewandowski występuje w Bayernie Monachium od 2014 rokuFoto: Shutterstock.com/Saolab Press

"Bild": FC Barcelona podjęła decyzję ws. transferu Roberta Lewandowskiego

Od kilku tygodni FC Barcelona pracuje nad tym, by Robert Lewandowski zawitał na Camp Nou. Sam Polak podkreślił na koniec sezonu, że chce odejść z Bayernu Monachium. Dotychczas "Duma Katalonii" złożyła za napastnika trzy oferty, ale żadna nie została zaakceptowana przez klub ze stolicy Bawarii.

Ostatnia oferta Barcelony za "Lewego" wynosiła 40 milionów euro plus 5 mln euro w bonusach. Ta propozycja nie została jednak przychylnie przyjęta przez niemiecki klub. Wkrótce Robert Lewandowski skończy 34 lata, a za rok kontrakt Polaka z Bayernem wygasa. 

Robert Lewandowski postawi na strajk?

Włodarze mistrza Bundesligi są jednak nieugięci w kwestii jednego z najlepszych piłkarzy na świecie. Jak informuje "Bild" FC Barcelona nie zamierza wysyłać kolejnej oferty. Według katalońskiej strony zaprezentowana oferta powinna zadowolić szefów Bayernu Monachium.

Według informacji "Sport1" Polak planuje podjąć radykalne kroki, jeżeli nie uda się dojść do porozumienia. Lewandowski miałby się nie stawić na zgrupowaniu przed sezonem Bundesligi


Czytaj także:

/Twitter

Zobacz także

Zobacz także