more_horiz
Wiadomości

Robert Lewandowski już trenuje w FC Barcelona. Wyciekły nagrania [WIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 19.07.2022 12:34
Robert Lewandowski prawdopodobnie jeszcze we wtorek zostanie ogłoszony nowym piłkarzem FC Barcelony. Dopóki polski piłkarz nie podpisze kontraktu, nie może trenować z drużyną. Wyciekło nagranie z jego treningu indywidualnego.
Wyciekły nagrania z indywidualnego treningu Roberta Lewandowskiego
Wyciekły nagrania z indywidualnego treningu Roberta LewandowskiegoFoto: Twitter

Nowy rozdział w karierze Lewandowskiego

Od kilku tygodni FC Barcelona pracowała nad tym, by Robert Lewandowski zawitał na Camp Nou. Sam Polak podkreślił na koniec sezonu, że chce odejść z Bayernu Monachium. Ostatecznie po wielu negocjacjach oba kluby doszły do porozumienia. 

- Cules, jestem bardzo szczęśliwy, że dołączam do Barcelony. Forca Barca! - powiedział Polak w pierwszym nagraniu dla nowego klubu. 

- Nie jestem gościem, który lubi tylko wygrywać, ale również zdobywać tytuły. Liczę, że rozpoczniemy sezon od zwycięstw i będziemy kontynuować tę passę przez cały rok. Zawsze chciałem grać w La Liga dla wielkiego klubu. Teraz mam taką możliwość. Prywatnie to także nowe wyzwanie, nowy rozdział w życiu - zapewnił "Lewy" na oficjalnym kanale FC Barcelony w mediach społecznościowych.

W mediach społecznościowych "Dumy Katalonii" pojawiły się pierwsze materiały wideo z udziałem kapitana reprezentacji PolskiRobert Lewandowski został też przywitany przez piłkarzy FC Barcelony! "Witamy w rodzinie" [WIDEO].

Na razie trening indywidualny

W poniedziałek Robert Lewandowski pomyślnie przeszedł testy medyczne przed podpisaniem kontraktu, jednak do oficjalnej prezentacji nie doszło w planowanym terminie. Polski snajper nie mógł więc dołączyć do zawodników "Blaugrany", by wziąć udział w swoim pierwszym treningu w nowych barwach.

Polski snajper jest już jednak po zajęciach indywidualnych. W sieci pojawiły się nagrania z kapitanem Biało-Czerwonych. Wkrótce "Lewy" powinien zostać oficjalnie zaprezentowany jako nowy piłkarz "Blaugrany" - wtedy będzie mógł wziąć udział w treningu całej drużyny.

Czytaj także:

Robert Lewandowski


Zobacz także

Zobacz także