more_horiz
Wiadomości

Ekstraklasa: Luka Zahović zostaje w Pogoni Szczecin! Słoweniec podpisał nowy kontrakt

Ostatnia aktualizacja: 07.02.2023 15:25
Słoweniec Luka Zahović podpisał nowy kontrakt z Pogonią Szczecin obowiązujący do końca czerwca 2025 roku - poinformował klub ze stolicy województwa zachodniopomorskiego. 
Słoweniec Luka Zahović w barwach Pogoni Szczecin podczas meczu Ekstraklasy
Słoweniec Luka Zahović w barwach Pogoni Szczecin podczas meczu EkstraklasyFoto: Shutterstock.com/Mikolaj Barbanell

Obecna umowa Słoweńca kończyła się wraz z czerwcem 2023 roku. Luka Zahović jest jedną z czołowych postaci "Portowców" dlatego włodarze klubu szybko zdecydowali się podpisać nową umową z 27-latkiem, która obowiązuj teraz do czerwca 2025 roku.

Luka Zahović przedłużył kontrakt z Pogonią Szczecin

- W ostatnich dniach parokrotnie wspominałem w mediach, że jesteśmy bardzo blisko przedłużenia umowy z Luką [...] Zawodnik dobrze czuje się w Szczecinie i w klubie, a dla nas jest niezaprzeczalnie wartością dodaną. Wiemy, że Luka wciąż nie odkrył wszystkich kart, ma nam bardzo dużo do zaoferowania i dziś z radością możemy poinformować o jego nowej umowie - mówi Dariusz Adamczuk, dyrektor pionu sportowego Pogoni Szczecin, cytowany w oficjalnym komunikacie klubu.

14-krotny reprezentant Słowenii trafił do Szczecina dwa i pół roku temu. W barwach Pogoni Szczecin dwukrotnie zdobył brązowy medal mistrzostw Polski. Dla "Portowców" rozegrał dotychczas 74 spotkania w Ekstraklasie, w których strzelil 17 goli. Wystąpił także w sześciu meczach Ligi Konferencji UEFA oraz pięciu spotkaniach krajowego pucharu.

Po 19. kolejkach Pogoń Szczecin zajmuje piąte miejsce w tabeli Ekstraklasy z dorobkiem 30 punktów. Do lidera Rakowa Częstochowa "Portowcy" tracą 15 "oczek". W następnej kolejce Pogoń zagra na wyjeździe z Jagiellonią Białystok. Mecz zaplanowano na sobotę 11 lutego o godz. 20.00. 

Czytaj także:

red/Pogonszczecin.pl

Zobacz także

Zobacz także