X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Polsko-szwedzka koncertowa "Trans-Fuzja"

Ostatnia aktualizacja: 06.08.2013 09:03
Wyśmienita fuzja klasyki, jazzu i folku, a to wszystko – inspirowane muzyką Witolda Lutosławskiego. Wśród gości Andrzeja Bauera: Lena Willemark, Anders Jormin oraz Sambor Dudziński!
Anders Jormin
Anders JorminFoto: xgac.se/jormin/mat. promocyjne


Cykl "Trans-Fuzja" to, jak podkreślał kurator wydarzenia Andrzej Bauer, seria wydarzeń muzycznych mających ożywić dźwiękami i kreatywną energią oddane ponownie do użytku Studio im. Władysława Szpilmana. Zaproszeni artyści – kompozytorzy i wywodzący się z różnych nurtów muzycy – realizują wspólnie serię kameralnych, zróżnicowanych wewnętrznie i bogatych brzmieniowo projektów artystycznych. Łączy ich pasja poszukiwania nowej ekspresji, nowych wysublimowanych brzmień poprzez niekonwencjonalne użycie technologii. Tej najnowszej, cyfrowej, ale także poprzez połączenie jej z tradycyjnymi instrumentami i analogowym przetwarzaniem brzmienia.
W ramach "Letniego Festiwalu Muzycznego" przypomnieliśmy koncert, który odbył się 18 czerwca w Studiu Polskiego Radia im. Władysława Szpilmana.
Wystąpili: Lena Willemark – śpiew, Anders Jormin – kontrabas, Maciej Grabowski – kontrabas, Dominik Wania – fortepian, Sambor Dudziński – saksofon sopranowy, Cezary Duchnowski – elektronika oraz Andrzej Bauer – wiolonczela.

Obejrzyj wideo koncertu!

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Trans-Fuzja": elektroniczne zabawy z Bachem

Ostatnia aktualizacja: 15.06.2013 23:00
Zapraszamy do obejrzenia spotkania ze suitami Jana Sebastiana Bacha, ożywionymi za pomocą elektroniki przez wiolonczelistę Andrzeja Bauera i jego gości.
rozwiń zwiń