X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x

Artur Tyszkiewicz: Lublin zawsze łączył ze sobą wiele kultur

Ostatnia aktualizacja: 16.07.2019 17:31
- Chciałbym, żeby spotkania kultur odbywały się na różnych poziomach, bo spotkania kultur to nie tylko spotkania kultury polskiej z inną, odmienną kulturą. To również spotkania w ramach różnych dziedzin kultury - mówił w Dwójce nowy dyrektor Centrum Spotkania Kultur w Lublinie.
Audio
  • Rozmowa z Arturem Tyszkieiwczem, nowym dyrektorem programowym CSK w Lublinie
Centrum Spotkania Kultur w Lublinie
Centrum Spotkania Kultur w LublinieFoto: mat. prasowe

- Chcę sprawić, że Centrum Spotkania Kultur będzie producentem różnych zjawisk. Myślę, że te spektakle, wystawy, one tak przewijają się przez CSK i gdzieś znikają. Natomiast mam poczucie, że dobrze by było, aby CSK miało coś swojego; coś, co będzie regularnie eksploatowane w tym miejscu - podkreślał w rozmowie Artur Tyszkiewicz.

Centrum Spotkania Kultur w Lublinie jako instytucja istnieje od 2015 roku, kiedy oficjalnie zakończono jego budowę. Od tamtej pory w tym miejscu powstało wiele inicjatyw kulturalnych i wydarzeń, m.in. Festiwal Scenografii i Kostiumów, Lubelskie Studium Teatralne, Pasieka Artystyczna, czy też Galeria Saska. - Chciałbym zostawić to, co jest, ale również chciałbym rozbudowywać. W CSK istnieje Klub Muzyczny, który chciałbym wykorzystać na spotkania różnych form muzycznych. Również planuję uruchomić formę mini-festiwalu filmowego oraz sali kinowej - opowiadał dyrektor Centrum.

- CSK to ogromny budynek w centrum Lublina. To miejsce, które musi służyć lublinianom i województwu lubelskiemu. Ale również istnieje po to, aby stworzyć pomost między Lublinem i województwem lubelskim a innymi województwami czy miastami - mówił Artur Tyszkiewicz.

Zapraszamy do wysłuchania audycji, w której więcej o planach na rozwój Centrum Spotkania Kultur w Lublinie.

***

Rozmawiał: Jakub Kukla

Gość: Artur Tyszkiewicz (dyrektor Centrum Spotkania Kultur w Lublinie)

Data emisji: 16.07.2019

Godzina emisji: 16.30

Materiał został wyemitowany w audycji Wybieram Dwójkę.

am/mko


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Miejsce, na które Lublin czekał czterdzieści lat

Ostatnia aktualizacja: 05.02.2016 16:17
W 2015 r. po dziesiątkach lat urzędniczej niemocy udało się dokończyć budowę Centrum Spotkania Kultur w Lublinie. Dziś nie tylko budynek placówki robi wrażenie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Korzenie i kultura". Czwórka odwiedziła Lublin

Ostatnia aktualizacja: 25.03.2017 18:00
Tym razem w cyklu audycji wyjazdowych "PlenAir" gościliśmy w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie, gdzie odbywał się festiwal muzyczny "Korzenie i kultura".
rozwiń zwiń