Euro 2024. PGE Narodowy zorganizuje Strefę Kibica. Nawet 10 tysięcy fanów

2024-06-11, 10:04

Euro 2024. PGE Narodowy zorganizuje Strefę Kibica. Nawet 10 tysięcy fanów
W strefie kibica na PGE Narodowym mecze reprezentacji Polski na Euro będzie mogło oglądać nawet 10 tysięcy kibiców. Foto: MAREK BEREZOWSKI/REPORTER

PGE Narodowy otworzy specjalną Strefę Kibica na błoniach stadionu na czas grupowych meczów reprezentacji Polski w rozpoczynających się w piątek w Niemczech piłkarskich mistrzostwach Europy. W strefie będzie można obejrzeć spotkania biało-czerwonych z Holandią, Austrią i Francją.

Strefa Kibica w Warszawie. 10 tysięcy kibiców na błoniach PGE Narodowego

Transmisje meczów kibice będą mogli zobaczyć na specjalnie przygotowanym telebimie. Czekać na nich będą także różnorodne strefy wypoczynkowe, a wśród atrakcji znajdą się m.in. dmuchańce dla dzieci czy mini boisko do piłki nożnej. Przygotowane zostaną również liczne punkty gastronomiczne z ciepłymi i zimnymi przekąskami oraz napojami.

Pierwsze spotkanie, w którym reprezentacja Polski zmierzy się z Holandią, odbędzie się w niedzielę 16 czerwca o godz. 15. Kolejne starcie, z Austrią, zaplanowano na 21 czerwca o godz. 18. Z Francją biało-czerwoni zagrają 25 czerwca o godz. 18. Strefa Kibica będzie otwarta już trzy godziny przed każdym meczem.

Wszelkie informacje związane z Warszawską Strefą Kibica będą publikowane na bieżąco na dedykowanej stronie internetowej – strefakibica.com. Liczba miejsc będzie ograniczona, na jej terenie jednocześnie będzie mogło się znajdować maksymalnie około 10 tysięcy kibiców. Wstęp jest bezpłatny.

Kiedy mecze Polaków na Euro 2024?

Polacy rozpoczną udział w Euro 2024 od starcia z Holandią (16 czerwca, Hamburg) >>> CZYTAJ WIĘCEJ

Potem zmierzą się z Austrią (21 czerwca, Berlin)>>> CZYTAJ WIĘCEJ

Andrzej Janisz ocenia grupę reprezentacji Polski na Euro 2024:

Mecz z Francją (25 czerwca, Dortmund) >>> CZYTAJ WIĘCEJ

Awans do 1/8 finału wywalczą po dwa zespoły z każdej grupy i cztery reprezentacje z trzecich miejsc.

Grupy Euro 2024 Grupy Euro 2024
Czytaj także:

red/PAP


Polecane

Wróć do strony głównej