Są nowe wieści ws. zdrowia Lewandowskiego. Piłkarz zaskoczył
Robert Lewandowski wysłał jasny sygnał w kwestii swojego powrotu do gry. Tomasz Włodarczyk z portalu meczyki.pl przekazał kluczową wiadomość o kapitanie reprezentacji Polski. 36-latek zamierza pomóc Janowi Urbanowi podczas wrześniowych meczów kadry.
2025-08-10, 18:44
Media: Robert Lewandowski chce pomóc Urbanowi
Trwa walka z czasem Roberta Lewandowskiego. Napastnik FC Barcelony zmaga się z urazem mięśnia uda lewej nogi, a jego występy w najbliższym czasie stoją pod znakiem zapytania. Hiszpańskie media podają, że piłkarz może być gotowy na inaugurację z Mallorcą. Jednak zdaniem magazynu "AS" przerwa od gry może potrwać nawet do samej przerwy reprezentacyjnej. Warto wspomnieć, że za 3,5 tygodnia Biało-Czerwonych czeka mecz z Holandią w ramach el. MŚ 2026.
Jak dowiedział się Tomasz Włodarczyk z serwisu meczyki.pl, Lewandowski ma być gotowy na spotkania kadry, by w ten sposób wspomóc Jana Urbana, który zadebiutuje w roli selekcjonera.
Lewandowski gotowy na mecze reprezentacji Polski?
Wcześniej serwis przekazał, że Lewandowski chce wrócić do reprezentacji po krótkim zawieszeniu swojej kariery w biało-czerwonych barwach. Pierwszy mecz naszej kadry zaplanowano 4 września w Rotterdamie. Trzy dni później Polacy podejmą Finlandię na Stadionie Śląskim w Chorzowie.
Zobacz również:
- Tomasz Fornal powiedział prawdę o piłce nożnej. Kibice nie będą zadowoleni
- Świątek - Kostiuk: Kiedy drugi mecz w Cincinnati? O której gra Polka?
- Polka okradziona ze złotego medalu. Kontrowersja w finale, jest protest
Źródło: PolskieRadio24.pl/meczyki.pl, as.com/mw