X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Sign spinning. Oto polscy mistrzowie świata w kręceniu... reklamami

Ostatnia aktualizacja: 17.02.2019 13:00
Sign spinning powstał w Stanach Zjednoczonych w 2002 roku. Dziś zawodnicy z całego świata walczą o tytuły w tej dyscyplinie - jeden z nich należy do Czwórkowych gości.  
Audio
  • Sing spinnerzy opowiadają o swojej dyscyplinie sportu (Co Was kręci/Czwórka)
Wacław Karnacewicz, Kubia Mitrowski i Kacper Krawczyk, czyli znakomici polscy sign spinnerzy - w naszym studiu
Wacław Karnacewicz, Kubia Mitrowski i Kacper Krawczyk, czyli znakomici polscy sign spinnerzy - w naszym studiuFoto: Mateusz Fusiarz/Czwórka

- Sign spinning to robienie ewolucji, trików, zwracanie na siebie uwagi ze znakiem, który ma około 180 cm wysokości, 40 cm szerokości i jest w kształcie strzałki - opowiada Kacper Krawczyk. - Za twórców tego sportu uznaje się Maxa Durovica i Mike'a Kenny'ego. Pracowali oni jako tzw. sign holderzy - stali przy drodze i pokazywali znak. Uznali to za najgorszą pracę na świecie. Dla zwalczenia nudy zaczęli więc podrzucać znaki, kręcić nimi. To była świetna forma reklamy, więc założyli firmę - dodaje. 

Kacper Krawczyk, Wacław Karnacewicz, Kuba Mitrowski w rozmowie z Mateuszem Fusiarzem zdradzają, jak wpadli w sidła tego sportu, na czym on dokładnie polega i jakimi cechami powinien wyróżniać się sign spinner. 

Czwórkowi goście mają za sobą niedawne Mistrzostwa Świata w Las Vegas. Kacper i Wacław przywieźli z nich tytuł mistrzów. Jaka jest historia sign spinningu w Polsce? Czym jest słownik tricków i co w nim znajdziemy? O tym m.in. opowiadali goście Mateusza Fusiarza. 

***

Tytuł audycji: Co Was kręci?

Prowadzący: Mateusz Fusiarz

Goście: Wacław Karnacewicz, Kubia Mitrowski i Kacper Krawczyk, czyli znakomici polscy sign spinnerzy - w naszym studiu

Data emisji: 17.01.2018

Godzina emisji: 11.07

pj/kd

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Parkour i freerunning - sposób na życie z adrenaliną

Ostatnia aktualizacja: 19.02.2018 14:27
- Parkour to sport, polegający na jak najszybszym pokonywaniu przeszkód. Freerunning to zaś odmiana parkouru, ale wolniej, z dodaniem kilku salt, elementów tańca - mówił Radosław Tyczyński.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kamila Kielar: w Górach Kaskadowych zaparło mi dech

Ostatnia aktualizacja: 16.12.2018 12:50
Zimą na rowerze jeździła po Alasce, ganiała niedźwiedzie na Kamczatce, uczestniczyła w Bike Jamboree w Azji i podróżowała po Afryce śladami Kazimierza Nowaka. - Jak się wędruje przez pół roku i ma się bodźce w postaci pięknych widoków i wspaniałych ludzi, to to jest jak prawdziwe życie w miniaturze - opowiada Kamila Kielar.  
rozwiń zwiń

Czytaj także

SnowFest 2019. Od basu drży ziemia, pompony płyną przez miasto

Ostatnia aktualizacja: 10.02.2019 10:50
Letni festiwal w środku zimy - tak stali bywalcy mówią o festiwalu SnowFest, który w tym roku po raz kolejny odbył się w Szczyrku.
rozwiń zwiń