X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x

"Zamiast pomagać, niszczy wrażliwość dzieci". Robert Tekieli o seks-edukacji

Ostatnia aktualizacja: 30.01.2020 13:40
- Pan Bodnar chce, żeby rodzice nie mieli prawa zabierać dzieci z zajęć z seks-edukacji. [...] Ograniczenie praw rodzicielskich to jest totalitaryzm. Nie ma się co bawić w eufemizmy - mówił w Polskim Radiu 24 publicysta naszej stacji Robert Tekieli.
Audio
  • Robert Tekieli o interwencji RPO ws. zwolnień uczniów z zajęć antydyskryminacyjnych ("Temat dnia / Gość PR24")
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: pixabay.com

Rzecznik Praw Obywatelskich Adam Bodnar interweniował w związku z oświadczeniami rodziców, którzy nie chcą, aby ich dzieci brały udział w zajęciach antydyskryminacyjnych. RPO uważa, że wypisywanie dzieci z tego rodzaju zajęć jest niezgodne z prawem, bowiem zajęcia należą do podstawy programowej. Interwencję Adama Bodnara komentował w Polskim Radiu 24 Robert Tekieli.

Jan Strzeżek 1200.JPG
Strzeżek: to rodzice powinni decydować, czego dzieci uczą się w szkołach

Ocena interwencji RPO

Publicysta, zapytany czy w przypadku Rzecznika Praw Obywatelskich mamy do czynienia z osobą, która swoją służbę pełni w sposób zideologizowany, odpowiedział, że "mamy do czynienia z marksistą". - Pani Sylwia Spurek, która chroni krów gwałconych, żebyśmy mieli mleko w naszych domach, również jest marksistką - kontynuował publicysta.

Podkreślił, że "marksiści używają słów ogólnie akceptowalnych do wprowadzenia w życie swoich niecnych zamiarów". - Walka z dyskryminacją? Każdy przyklaśnie. Ale nie o to chodzi - mówił Robert Tekieli.

>>> [ZOBACZ TAKŻE] Prof. Wojciech Polak: środowiska LGBT nie są odporne na krytykę

- Komuniści nazywali pracowitego chłopa kułakiem, żeby go zniszczyć i zamordować. Na Ukrainie wymordowali tych kułaków kilkadziesiąt milionów. Dziś jest to samo. Pan Bodnar chce, żeby rodzice nie mieli prawa zabierać dzieci z zajęć z seks-edukacji - dodał.

"Ograniczenie praw rodzicielskich to totalitaryzm"

- Seks-edukacja, zamiast pomagać, niszczy wrażliwość, niewinność dzieci. [...] Tych frontów, które otwarła lewica, które otworzyli marksiści, jest mnóstwo. To są fronty, jak ten pani Spurek, czyli rozmycie granicy między człowiekiem a zwierzęciem. Rozmycie granicy między mężczyzną i kobietą, to jest coś bardzo groźnego. To jest kolejny front - tłumaczył publicysta.

>>> [ZOBACZ TAKŻE] "Obrona wolności słowa". Petycja w sprawie prof. Ewy Budzyńskiej

- Ograniczenie praw rodzicielskich to jest totalitaryzm. Nie ma się co bawić w eufemizmy - mówił Robert Tekieli. Przytoczył także historię szwedzkiego pastora, który poszedł do więzienia za stwierdzenie - poparte badaniami - o średniej liczbie 200 partnerów seksualnych wśród homoseksualistów.

- Mamy pełnowymiarowy totalitaryzm, który w tej chwili w Polsce próbują wprowadzić takie osoby, jak Adam Bodnar - podkreślił.

Więcej w nagraniu.

* * *

Audycja: "Temat dnia / Gość PR24"
Prowadzi: Ryszard Gromadzki
Gość: Robert Tekieli (Polskie Radio 24)
Data emisji: 30.01.2020
Godzina emisji: 11.35

PR24/jmo

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Stracił pracę po skardze środowisk LGBT. P. Gociek: to hipokryzja

Ostatnia aktualizacja: 30.11.2019 08:25
- Gdyby jacyś "zwolennicy normalności" domagali się sankcji przeciwko lokalowi tylko dlatego, że jej właściciel jest np. osobą transpłciową, to to by oznaczało akt straszliwej nietolerancji w oczach tych osób - mówił publicysta Piotr Gociek, który był gościem audycji "Wojna cywilizacji" w Polskim Radiu 24.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Tomasz Terlikowski: homoseksualiści to tacy sami grzesznicy jak my

Ostatnia aktualizacja: 04.01.2020 08:00
- Homoseksualiści to ludzie wezwani do świętości i tak samo mający możliwość osiągnąć świętość, nawet pośród upadków - powiedział Tomasz Terlikowski, publicysta. - Homoseksualiści to tacy sami grzesznicy jak my - dodał.
rozwiń zwiń