X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
Gospodarka

Dyskusje o Wspólnej Polityce Rolnej. W marcu Europejskie Forum Rolnicze

Ostatnia aktualizacja: 10.02.2019 13:48
1-2 marca w Jasionce koło Rzeszowa odbywać się będzie Europejskie Forum Rolnicze. Dwudniowe debaty z udziałem polskich i zagranicznych polityków, to okazja do oceny funkcjonowania Wspólnej Polityki Rolnej i zastanowienia się nad jej przyszłością. 
Audio
  • Dyskusje o Wspólnej Polityce Rolnej. W marcu Europejskie Forum Rolnicze (Dariusz Kwiatkowski/Naczelna Redakcja Gospodarcza)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Pixabay

Forum przygotowuje fundacja Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej. Krzysztof Podhajski, prezes Fundacji podkreśla,że jednym z  dyskutowanych tematów będzie Wspólna Polityka Rolna.

- Liczymy na poważną dyskusję. Rok 2019 jest bardzo istotny ze względu nad koniec prac nad nową perspektywą budżetową UE. Do udziału w dyskusji zaprosiliśmy komisarza ds. rolnictwa Phila Hogana, ministra rolnictwa Jana Krzysztofa Ardanowskiego oraz przedstawicieli resortów rolnictwa Czech, Słowacji i Węgier - wyjaśnia Krzysztof Podhajski. Jak dodaje, rozmowy dotyczyć będą też takich kwestii jak np. ewentualne wyrównanie dopłat bezpośrednich i uproszczenie procedur ubiegania się o wsparcie.

Zaplanowano również dyskusję nad  kwestią  eksportu żywności poza kraje unijne, innowacyjnymi rozwiązaniami w rolnictwie oraz polityką   zrównoważonego rozwoju.

Naczelna Redakcja Gospodarcza, Jedynka, Dariusz Kwiatkowski, md

Zobacz więcej na temat: rolnictwo Unia Europejska
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Projekt stawek dopłat bezpośrednich. 14,8 mld złotych trafi do rolników

Ostatnia aktualizacja: 01.10.2018 12:18
Europejski Bank Centralny opublikował kurs wymiany, po którym przeliczane będą płatności bezpośrednie za 2018 r. Wynosi on 4,2774 zł za 1 euro. Jednocześnie resort rolnictwa przygotował propozycje stawek dopłat za ten rok. Rolnik dostanie minimum dopłaty 767 zł/ha.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ekspert: Wieś największym beneficjentem wejścia Polski do UE

Ostatnia aktualizacja: 17.11.2018 10:25
Z okazji 100 lat polskiej niepodległości Instytut Rozwoju Wsi i Rolnictwa Polskiej Akademii Nauk przygotował okolicznościową publikację "Ciągłość i zmiana w rozwoju polskiej wsi", ukazującą w wielu aspektach przemiany na terenach wiejskich. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jan Krzysztof Ardanowski: wszędzie rozmawiam z rolnikami

Ostatnia aktualizacja: 07.02.2019 09:09
- Warszawa nie jest pępkiem świata, rozmawiam z rolnikami wszędzie. Spotkałem się w Warszawie chyba ze wszystkimi centralami krajowymi organizacji rolniczych. Ale również bardzo sobie cenię spotkania z rolnikami niezrzeszonymi - mówi w "Sygnałach dnia" Jan Krzysztof Ardanowski, minister rolnictwa i rozwoju wsi.
rozwiń zwiń