X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Piotr Andrzejewski: obecnie z pedofilii utworzono front walki politycznej

Ostatnia aktualizacja: 16.07.2019 11:40
- Rząd prawidłowo wystąpił z zaostrzeniem karalności przestępstw pedofilii. Mamy tutaj do czynienia z patologią tak starą, jak stary jest świat, ale nigdy nie robiono z tego frontu walki politycznej - powiedział w Polskim Radiu 24 mec. Piotr Andrzejewski, były senator PiS, komentując projekt ustawy ws. powołania specjalnej komisjii ds. pedofilii.
Audio
  • 16.07.2019 Piotr Andrzejewski o powołaniu specjalnej komisji ds. pedofilii
Piotr Andrzejewski
Piotr Andrzejewski Foto: PR24

- Pedofilia jest kwalifikowanym w kodeksie karnym przestępstwem. W sferze obyczajowej funkcjonuje od wtedy, gdy człowiek dokonywał aberracji praw natury. Mamy do czynienia z instrumentalizacją tego zagadnienia pod kątem politycznym. Biologiczne prawa natury stanowią pewien fundament. Popęd seksualny ma służyć do ochrony życia i prokreacji - powiedział mec. Andrzejewski.

Jego zdaniem kluczowym ogniwem w walce z przestępstwem pedofilii jest urząd minista sprawiedliwości. - Komisja ma za cel uwidocznienie błędnych reakcji i patologii w funkcjonowaniu organów państwa. Ja nie widzę, czy te organy funkcjonowały w zakresie pedofilii. Moim zdaniem najlepszy byłby dobry instruktaż ministra sprawiedliwości wobec poszczególnych prokurator - zaznaczył gość PR 24. 

Więcej w całej audycji.

Rozmawiał Krzysztof Grzybowski

Polskie Radio 24/pkr

--------------------

Data emisji: 16.07.2019

Godzina emisji: 12.48

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak