X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nowa aplikacja

Wszystko w jednym miejscu
x

Nowa aplikacja

x

Lekarz nie powiedział "pani" do brodatego mężczyzny i został zwolniony. Filip Memches: coś kompletnie kuriozalnego

Ostatnia aktualizacja: 20.07.2019 08:40
- Problemem jest seksualizacja dzieci i młodzieży. Obecna jest agenda pojmowania płci nie tylko w sferach biologicznych, ale również kulturowych - powiedział w Polskim Radiu 24 Filip Memches.
Audio
  • 20.07.19 "Wojna cywilizacji". Filip Memches o ideologii LGBT
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Pixabay.com

Lekarz zatrudniony przez brytyjskie ministerstwo pracy - zapytany przez przełożonego - zadeklarował, że nie będzie się zwracał do wysokiego brodatego mężczyzny per "pani". Po tym stwierdzeniu stracił pracę. Przed sądem w Birmingham twierdził, że nie został zwolniony za rzeczywiste przewinienia względem uczuć osób transpłciowych, lecz za odmowę złożenia "abstrakcyjnego ideologicznego oświadczenia".

Czytaj więcej
shutterstock_lekarz_d.jpg
Nie powiedział "pani" do brodatego mężczyzny. Został zwolniony

- W tę historię aż mi się wierzyć nie chce. To jest coś kuriozalnego. Mamy jednak coraz częściej do czynienia ze zjawiskiem podważania wszystkiego co obiektywne. Rzeczywistość zaczyna się sprowadzać tylko do subiektywnych przekonań - ocenił Filip Memches. Publicysta stwierdził jednak, że przywołana historia zwolnienia lekarza z pracy "nosi znamiona przemocy, która jest wpisana w pełzającą rewolucję". - Tu chodzi o głębszą zmianę świata i zmianę całego sposobu myślenia - dodał.

Gość PR24 podkreślił również, że niektórzy chcą forsować filozoficzny subiektywizm, który jest posunięty do granic kompletnego szaleństwa. - Jeśli każdy może określić siebie w dowolny sposób, to musimy zacząć zgadzać się z ludźmi, którzy są chorzy psychicznie - komentował Filip Memches.

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

Audycję prowadził Robert Tekieli

Polskie Radio 24/jp

------------------------------------

Data emisji: 20.07.2019

Godzina emisji: 07.35

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Składali propozycje seksualne 14-latkowi na forum internetowym LGBTQ. 40 mężczyznom zablokowano konto

Ostatnia aktualizacja: 20.06.2019 10:05
Skandynawskie forum internetowe społeczności LGBTQ o nazwie Qruiser zablokowało konta 40 mężczyzn, którzy składali propozycje seksualne 14-letniemu chłopcu. Wśród nich był działacz fundacji organizującej Paradę Równości w Sztokholmie - pisze w środę "Svenska Dagbladet". 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zwolnienie pracownika IKEI. Koncern wydał nowe oświadczenie

Ostatnia aktualizacja: 05.07.2019 07:20
W zw. z prowadzonymi postępowaniami prawnymi nie będziemy komentować sprawy pracownika IKEA z Krakowa; skala niezrozumienia całej sytuacji oraz naszego przekazu osiągnęła taki poziom, że postanowiliśmy pozostawić ocenę powołanym do tego podmiotom - napisała IKEA w kolejnym oświadczeniu dla mediów. 
rozwiń zwiń