X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Premier: solidarność to misja, którą realizujemy dzięki Polskiemu Ładowi

Ostatnia aktualizacja: 02.09.2021 18:35
- Dbałość o słabszych, miejsca pracy w czasie pandemii, o rodziny - to znaczy solidarność. To nasza misja, którą realizujemy dzięki założeniom Polskiego Ładu - zapewnił premier Mateusz Morawiecki w mediach społecznościowych.
Premier Mateusz Morawiecki
Premier Mateusz MorawieckiFoto: PAP/Wojtek Jargiło

"Dziś wiemy doskonale, że stawianie w opozycji dobra indywidualnego i wspólnego to fałszywa alternatywa" - napisał premier na Facebooku.

mid-21826313 (1).jpg
"Szybszy wzrost wynagrodzeń niż cen". Premier o Polskim Ładzie

"Dobro wspólne i dobro jednostki są ze sobą splecione. »Pomagajcie sobie« - to credo wzięliśmy na nasze sztandary i dziś staramy się je wypełniać" - dodał.

Polski Ład to firmowany przez partie tworzące Zjednoczoną Prawicę nowy program społeczno-gospodarczy na okres po pandemii.

Jego fundamenty to 7 proc. PKB na zdrowie; obniżka podatków dla 18 mln Polaków (w tym kwota wolna od podatku do 30 tys. zł i podniesienie progu podatkowego z 85,5 tys. zł do 120 tys. zł), inwestycje, które wygenerują 500 tys. nowych miejsc pracy, mieszkania bez wkładu własnego i dom do 70 m kw. bez formalności, a także emerytura bez podatku do 2500 zł. 

ng

Czytaj także

"Polski Ład da się zrealizować tylko ciężką pracą". List prezesa PiS do klubów "Gazety Polskiej"

Ostatnia aktualizacja: 09.07.2021 21:15
Wicepremier, prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński podkreślił w liście do uczestników Zjazdu Klubów "Gazety Polskiej", że Polska stoi obecnie przed ogromną szansą. Jak ocenił, "cele Polskiego Ładu da się zrealizować tylko wtedy, gdy będziemy - mam tu na myśli PiS - bardzo ciężko pracować i nie będziemy popełniać określonych błędów". 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Polski Ład, czyli kompleksowy plan rozwoju. Premier: zaplanowano kolejne wielkie środki na inwestycje

Ostatnia aktualizacja: 19.08.2021 17:04
Premier Mateusz Morawiecki przyznał, że program 500+ nie spełnił oczekiwań "proludnościowych" rządu, ale przyczynił się do ograniczenia ubóstwa w Polsce. Przypomniał, że w ramach Polskiego Ładu realizowane będą programy społeczne np. Rodzinny Kapitał Opiekuńczy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Premier: jeszcze w tym roku 1 mld zł w ramach programu dla gmin popegeerowskich

Ostatnia aktualizacja: 29.08.2021 14:34
- Program dla gmin popegeerowskich będzie kontynuowany. W tym roku na polską wieś popegeerowską trafi 1 mld złotych, a w kolejnym co najmniej 1,5 mld złotych - poinformował w niedzielę premier Mateusz Morawiecki.
rozwiń zwiń