X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nowa aplikacja

Wszystko w jednym miejscu
x

Nowa aplikacja

x

Jarosław Gowin: wybór Trzaskowskiego oznaczałby trzy lata bezustannego konfliktu

Ostatnia aktualizacja: 30.06.2020 19:50
- Zjednoczona Prawica ma wielką satysfakcję, że Polacy tak wysoko ocenili 5 lat prezydentury Andrzeja Dudy. W II turze obstawiam wynik 52 do 48 proc. na korzyść prezydenta. Taki wynik jest w pełni realny - mówił w Polskim Radiu 24 prezes Porozumienia Jarosław Gowin.
Jarosław Gowin
Jarosław GowinFoto: PR24
d1200pap.jpg
Premier: Andrzej Duda jest jedynym gwarantem, że podatki nie będą podnoszone

- Wszyscy sympatycy i działacze Zjednoczonej Prawicy muszą się aktywnie włączyć w kampanię prezydenta Andrzeja Dudy - podkreślił Jarosław Gowin, który był gościem red. Michała Wróblewskiego w audycji "Stan rzeczy".

Czytaj także:

- Obóz Zjednoczonej Prawicy pod patronatem prezydenta Andrzeja Dudy podjął szereg reform społecznych - jak np. rodzina 500+. To jest polityka na miarę wyzwań następnego pokolenia - dodał.

Posłuchaj
22:42 [PR24]PR24 (mp3) 30 czerwiec 2020_06_30_19_06_for_media.mp3 Jarosław Gowin: wybór Andrzeja Dudy pozwoli na stabilizację sytuacji (Stan rzeczy/PR24)

Prezes Porozumienia zaznaczył, iż nie ma wątpliwości, iż "II tura będzie starciem między kandydatem wyraźnie lepszym - prezydentem Andrzejem Dudą i wyraźnie gorszym - Rafałem Trzaskowskim".

Wybór Andrzeja Dudy pozwoli na stabilizację sytuacji, na harmonijne działania rządu, który musi stawić czoło pandemii i kryzysowi gospodarczemu - stwierdził gość Polskiego Radia 24.

East News Andrzej Duda sztab wyborczy 1200.jpg
"Setki spotkań w całym kraju". Sztab Andrzeja Dudy rusza z akcją "Łączy nas Polska"

"Ostra walka na górze"

- Wybór Rafała Trzaskowskiego oznaczałby ostrą walkę na górze, trzy lata bezustannego konfliktu. To jest ostatnia rzecz, jakiej Polska potrzebuje - powiedział Jarosław Gowin.

Prezes Porozumienia tłumaczył, że "Rafał Trzaskowski nieprzypadkowo powiedział, że chciałby być pierwszym prezydentem polskiego miasta, który udzieliłby ślubu tzw. małżeństwu homoseksualnemu". - To są jego szczere poglądy - stwierdził.

- Orientacja seksualna to prywatna sprawa każdego z nas. Nie powinna być przedmiotem debaty politycznej. To Rafał Trzaskowski wciąga Polaków w spory na ten temat - dodał.

Dorobek Trzaskowskiego

W dalszej części rozmowy Jarosław Gowin przypomniał dorobek rządu, w którym zasiadał kandydat KO na prezydenta. - Rafał Trzaskowski był ministrem tego rządu, który dokonał upaństwowienia naszych oszczędności emerytalnych - zaznaczył.

Prezes Porozumienia podkreślił również, że "prezydent Andrzej Duda nie unika debaty". - Dał tego dowód przed I turą, kiedy to brał udział w otwartej konfrontacji na argumenty - powiedział.

***

Audycja: "Stan rzeczy"
Prowadził: Michał Wróblewski (wp.pl)
Gość: Jarosław Gowin (prezes Porozumienia)
Data emisji: 30.06.2020
Godzina emisji: 19.06

PR24/pb

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Radosław Fogiel: Andrzej Duda zdobył 3 miliony nowych głosów w porównaniu z 2015 rokiem

Ostatnia aktualizacja: 30.06.2020 08:58
- To dość spory sukces, dość duża różnica. Oczywiście, wszystko w rękach wyborców - powiedział w Programie 1 Polskiego Radia poseł Radosław Fogiel, wicerzecznik PiS, komentując oficjalne wyniki pierwszej tury wyborów prezydenckich.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Premier: receptą na normalny rozwój Polski jest zwycięstwo Andrzeja Dudy

Ostatnia aktualizacja: 30.06.2020 10:59
- Jeśli chcemy się normalnie rozwijać, receptą na to jest zwycięstwo Andrzeja Dudy. Dziś ważna jest mobilizacja i zrozumienie, że chodzi o model rozwoju, który ma stworzyć z Polski kraj bliski ludziom - mówił we wtorek premier Mateusz Morawiecki podczas spotkania z samorządowcami w Łęcznej w woj. lubelskim.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dr Żukowski: w drugiej turze trzeba pozyskać nowych wyborców i zmobilizować dotychczasowych

Ostatnia aktualizacja: 30.06.2020 11:55
- Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski mają za zadanie nie tylko pozyskać wyborców kandydatów, którzy nie weszli do drugiej tury, ale także utrzymać mobilizację swoich wyborców z pierwszej tury oraz pozyskać dodatkowych - tych, którzy nie głosowali w pierwszej turze - powiedział w Polskim Radiu 24 socjolog i politolog dr Tomasz Żukowski. 
rozwiń zwiń