X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Ukraina cztery lata po Euromajdanie. "To zupełnie inny kraj"

Ostatnia aktualizacja: 22.11.2017 08:00
- Choć Ukraina nadal nie jest krajem marzeń, który wyobrażaliśmy sobie, wychodząc na Majdan, to jednak jest to już zupełnie inne państwo niż cztery lata temu – powiedziała Natalia Panchenko.
Audio
  • Natalia Panchenko o sytuacji na Ukrainie cztery lata po Euromajdanie (Puls świata/Dwójka)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock.com

Goszcząca w Dwójce przedstawicielka organizacji Euromajdan Warszawa opowiadała o zmianach, jakie zaszły na Ukrainie od czasu rewolucji w 2013 roku.

- Dużym sukcesem, jaki udało się osiągnąć jest np. reforma samorządowa, dzięki której mieszkańcy wsi czy małych miasteczek mają wpływ na to, co dzieje się w ich społeczności. Na Ukrainie pojawiły się też m.in. budżety partycypacyjne – rozwiązanie które do tej pory było zupełnie nieznane - powiedziała Natalia Panchenko, która wśród pozytywnych zmian wymieniła również zmniejszenie korupcji w zakresie przetargów publicznych, wprowadzenie obowiązkowego składania deklaracji majątkowych przez urzedników państwowych, czy też proces dekomunizacyjny.

Jakie jeszcze zmiany zaszły na Ukrainie na przestrzeni czterech lat i jak wygląda obecnie sytuacja na wschodzie kraju? O tym nagraniu audycji.

***

Tytuł audycji: Puls świata

Prowadzi: Piotr Pogorzelski

Gość: Natalia Panchenko (Euromajdan Warszawa)

Data emisji: 22.11.2017

Godzina emisji: 17.45

mz/mko

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Jak Europa może chronić swoich pracowników?

Ostatnia aktualizacja: 17.11.2017 08:00
Na ile Bruksela może wpływać na prawa pracowników w krajach UE? – To zależy od tego, do jakich dokumentów się odwołujemy – mówił politolog Bartosz Rydliński.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Trump na Bliskim Wschodzie. "Bardziej biznesmen niż polityk"

Ostatnia aktualizacja: 20.11.2017 10:00
- Prezydentowi USA nie wiedzie się dobrze w polityce wewnętrznej, dlatego stara się o sukces w sprawach zagranicznych. Jednym z jego narzędzi jest mediacja w sprawie kryzysu palestyńsko-izraelskiego – powiedział Mariusz Borkowski.
rozwiń zwiń